ORGANIZACJA IMPREZ OD A DO Z
 
TOR QUADOWY „ TRZCINOWA DŻUNGLA” Forma zabawy dla lubiących adrenalinę oraz nie bojących się wyzwań. Przejazd po specjalnie przygotowanym torze w prawdziwej dżungli dwu metrowej trzciny a w niej przeszkody, mokradła i mega dawka śmiechu J ( wersja alternatywna dla lubiących „ czystsze „ formy zabawy J- przejazd z instruktorem lub bez po specjalnie wyznaczonych trasach na terenie całego obiektu Parku „ Wodna Kraina”) Każdy z przejazdów oczywiście pod okiem profesjonalisty czuwającego nad Państwa bezpieczeństwem

PARK LINOWY „ LINOSKOCZEK”- zabawa na wysokościach J Mosty linowe, ścianka wspinaczkowa, zjazd tyrolski i mega dawka adrenaliny . Korzystanie z Parku odbywa się w obecności profesjonalnej, przeszkolonej obsługi Parku.    

BANAN WODNY- dawka uśmiechu na fali J Wszystkim znane z nadmorskich kurortów przejażdżki na bananie wodnym w samym centrum Polski. Wyśmienita zabawa pod czujnym okiem ratowników WOPR ( Na życzenie klienta możliwe również przejażdżki samą łodzią motorową)

046

WYPRAWA SAMOCHODEM TERENOWYM
Grupa porusza się jednym dwoma lub wieloma autami.
Uczestnicy zmieniają się za kierownicą i na miejscu pilota.
Muszą odnaleźć trasę, wg notatek nawigacyjnych, oraz wykonać zadania w terenie.
 

paintball5

PAINTBALL Grupa przychodzi na pole paintballowi , na którym dostaje markery, maski i kombinezony,
następnie uczestniczy w zabawie wg różnych scenariuszy.
Kryterium tej konkurencji jest ilość trafień w stosunku do poniesionych przez grupę strat.

Garmin GPS

 WYPRAWA Z GPS'EM
Zabawa polegająca na odnalezieniu ukrytych haseł lub fantów dzięki ręcznemu urządzeniu GPS
Grupa dostaje jeden lub dwa GPS'y, krótką instrukcję i pierwsze korelaty.
Dzięki nim odszukują następne.
Do zdobycia 4 punkty
Do konkurencji liczy się czas wykonania zadania.
   

strong

ZAWODY STRONG MAN  - Toczenie opon -  Spacer farmera     -  Przeciąganie samochodu     -  Podnoszenie cegieł Zabawa ma symulować prawdziwe zawody Strong Man, oczywiście z odpowiednio mniejszymi obciążeniami. Wspaniała zabaw grupowa.  

strza

ZAJĘCIA STRZELECKIE     Łuki – z łuków będziemy strzelać do specjalnych słomianych tarcz. W tej konkuręcji możemy sprawdzić swoje oko jak i skupienie. Osoba która zdobędzie największą liczbę punktów wygrywa turniej strzelecki.  

pist3pist2

BROŃ PNEUMATYCZN KRÓTKA strzelania z wiatrówki do celu to zawsze bardzo ciekawe zajęcia, zrówno dla mężczyzn jaki i kobiet

Broń pneumatyczna długa – z broni długiej możemy strzelać do celów stacjonarnych (tarcze) lub ruchomych (kulochwyty)   Broń M16 – posiadamy replikę broni M16, która do złudzenia swoim wyglądem i ciężarem przypomina prawdziwą broń. Uczestnicy strzelają do kulochwytów  z gumowych kul. Jest  to niesamowicie ciekawa i widowiskowa konkurencja.

 

 

1

Strzelnica laserowa   Chcesz poczuć się jak na prawdziwym polowaniu a nie chcesz bawić się w poranne pobudki, stanie w deszczu, wielogodzinne wyczekiwanie. Dzięki współczesnej technice możesz zapolować na grubego zwierza w hotelowej sali, lub w altance nieopodal. Urządzenie bardzo realistycznie oddaje wszelkie niuanse strzelectwa, jest zupełnie niezależne od warunków atmosferycznych, a możliwość regulacji poziomu trudności gwarantuje dopasowanie go do umiejętności gracza.      

kreska

KOMUNIKACJA W TERENIE   To zabawa polegająca na tym, iż;
grupę dzielimy na dwie mniejsze.
Część grupy dostaje dwie chorągiewki
Druga cześć grupy staje na drugim brzegu łowiska.
 Wszyscy dostają tablice z kodami Alfabetu Morsa lub kodu Semaforowego
 Grupa z chorągiewkami musi za pomocą kodów alfabetu Morsa
 przekazać drugiej części grupy kilkuliterowe hasło.  

007

WOJNA WYWIADÓW „BROKEN ARROW” Zabawa, która swój scenariusz bierze z filmu „Broken Arrow” – to kryptonim jaki Amerykańska Armia nadaje akcji odzyskania skradzionych lub zagubionych głowic nuklearnych. Dzielimy grupę na różne wywiady, które na podstawie strzępków informacji muszą odzyskać i rozbroić zagubione głowice nuklearne. Uczestnicy dostają do dyspozycji, mapy, GPS, quady, samochody terenowe itp.

motolotnia

  MOTOLOTNIE kilkuminutowy przelot motolotnia dla każdego chętnego z grupy. Ta konkurencja nie jest punktowana, ale jest pełnym adrenaliny przeżyciem dla grupy. Czuć pęd powietrza i wolność Ikara.    

 

 

   

 

Centrum Rekreacyjno-Rozrywkowe
MEGA MUSIC WILGA
08-470 Wilga, ul. Stawowa 9

NIP 826-133-05-16
REGON 712034396
Konto firmowe Bank Spółdzielczy w Garwolinie oddział w Wildze
Nr: 179210 0008 0013 8846 2000 0010


Andrzej Goliszewski
tel. kom. 512 464 836
Hanna Domańska - Goliszewska
tel. kom. 512 464 846
Biuro:
tel. fax. (025) 685 35 92

 

E-mail:
crr@megamusic.com.pl
klub@megamusic.com.pl
centrum@megamusic.com.pl

Nasze strony:
www.megamusic.com.pl
www.tawernanadstawami.pl
emint.pl