ORGANIZACJA IMPREZ OD A DO Z
 
Technika Sceniczna


Zajmujemy się obsługą techniczną wszelakiego rodzaju imprez, koncertów, konferencji, pokazów mody wydarzeń kulturalnych, imprez korporacyjnych i promocyjnych oraz innych uroczystości, w których ważną rolę odgrywają profesjonalne oświetlenie, nagłośnienie, systemy multimedialne oraz konstrukcje scen oraz zadaszeń scenicznych. W naszym posiadaniu znajdują się systemy nagłaśniające i oświetleniowe wyprodukowane w oparciu o najnowsze technologie wykorzystywane obecnie w branży scenicznej. Jesteśmy również w stanie sprostać najbardziej wygórowanym projektom oraz wymaganiom artystów zarówno krajowych jak i zagranicznych.


Dźwięk


Zapewniamy obsługę zarówno na dużych jak i małych imprezach. Wysoka jakość oferowanych przez nas usług to w głównej mierze zasługa doświadczonego personelu i profesjonalnego zaplecza technicznego. Realizujemy przedsięwzięcia z wykorzystaniem sprzętu, którego ilość dobieramy odpowiednio do wymogów powierzonego nam zadania. Dzięki stałemu uzupełnianiu zaplecza technicznego spełniamy wymogi wiekszości gwiazd polskich i zagranicznych. Celem firmy jest elastyczność i dostosowanie się do indywidualnych potrzeb klienta oraz budżetu imprezy.
 

Ekrany LED


Ekrany diodowe stają się dzisiaj nieodzownym elementem eventów i show telewizyjnych, zarówno tych odbywających się w plenerze na otwartych przestrzeniach i gromadzących setki jeżeli nie tysiące obserwatorów jak i tych które odbywają się w hotelach i zamkniętych salach. Dzieje się tak za sprawą faktu, iż jest to jedyna technologia „wygrywająca" ze słońcem. Oznacza to tyle, iż nawet w pełnym świetle słonecznym obraz wyświetlany na ekranie diodowym jest doskonale widoczny i czytelny.

Scena

 
Dysponujemy estradami zbudowanymi z quadrosystemu. Nasze estrady posiadają dodatkowe ramione przeznaczone do podwieszania dźwięku. W standardzie sceny znajdują się reżyserki. Dysponujemy również możliwością wybudowania większych estrad, budowanych w oparciu o stystem LayHer. Nasze estrady posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa.


Światło


Do realizacji wizualnej realizowanych wydarzeń wykorzystujemy najnowocześniejsze urządzenia oświetleniowe na świecie. Całość oparta jest o urządzenia inteligentne firmy Martin oraz jeden z najbardziej zaawansowanych sterowników oświetlenia - GrandMA Full Size. Dopełnienie stanowi punktowe oświetlenie listwami LED oraz tradycyjne oświetlenie konwencjonalne oparte o reflektory PAR o różnych parametrach świecenia, reflektory profilowe, reflektory PC itp.


 

 

Centrum Rekreacyjno-Rozrywkowe
MEGA MUSIC WILGA
08-470 Wilga, ul. Stawowa 9

NIP 826-133-05-16
REGON 712034396
Konto firmowe Bank Spółdzielczy w Garwolinie oddział w Wildze
Nr: 179210 0008 0013 8846 2000 0010


Andrzej Goliszewski
tel. kom. 512 464 836
Hanna Domańska - Goliszewska
tel. kom. 512 464 846
Biuro:
tel. fax. (025) 685 35 92

 

E-mail:
crr@megamusic.com.pl
klub@megamusic.com.pl
centrum@megamusic.com.pl

Nasze strony:
www.megamusic.com.pl
www.tawernanadstawami.pl
emint.pl