ORGANIZACJA IMPREZ OD A DO Z
 
TEAM BUILDING

Team building jest to nowoczesną formą szkolenia. Problemowe zadania stawiane przed grupą mają zintegrować zespół we wspólnym dążeniu do celu poprzez aktywność i zabawę.

Wybrane propozycje gier i zabaw:4

NARTY

Zawodnicy drużyny stają na dwóch płozach, poruszając się jednocześnie mają za zadanie dotrzeć do wyznaczonego miejsca. Dla utrudnienia mają do pokonania określone przeszkody.

5

RURA

zadaniem drużyny jest wyjęcie piłeczki tenisowej z długiej, pionowo ustawionej rury przy użyciu wody. Do dyspozycji uczestników będzie szereg rekwizytów mających ułatwić im wykonanie zadania.

6

LABIRYNT

Zawodnicy muszą w jak najkrótszym czasie przetransportować piłeczki manewrując wielkim labiryntem.

7

A – TKA

-zadaniem drużyny jest tak manewrować konstrukcją w kształcie litery „A”, aby zawodnik stojący na niej mógł pokonać wyznaczona trasę .

8

DŁUGOPIS

Zadaniem drużyny jest namalować 2-metrowym długopisem zadany kształt.

016

KWADRATY

Zadaniem drużyny jest przedostanie się przez kratownice z lin, każdy zawodnik inną kratką. .

Kopia DSC_1830

RUROCIĄG

Mając do dyspozycji metrowe rury oraz odpowiednią koncepcje musicie przetransportować kauczukową piłeczkę na koniec trasy

GĄSIENICE

Grupa uczestników stojąca jeden za drugim ma za zadanie pokonanie określonego odcinka trasy w jak najkrótszym czasie. Utrudnieniem jest połączona taśma oplatająca grupę z góry i z dołu. Poruszająca grupa przypomina żywą gąsienicę np. czołgu. .

http://www.um.katowice.pl/strony/st-etienne/gfx/pics/petanque_07.jpg

TURNIEJ W PETANQEU (BULE)

Rozgrywka polega na rzucaniu z wytyczonego okręgu stalowymi kulami o średnicy od 70,5 do 80 mm (ciężar od 650 do 800 g ) w kierunku małej drewnianej lub plastikowej kulki o średnicy od 25 do 35 mm nazywanej po francusku cochonnet, co znaczy prosiaczek .. Proponujemy Państwu zorganizowanie turnieju w tej zyskującej coraz bardziej na popularności grze

Sprężynki

SPRĘŻYNKI Niesamowity wyścig na naszych sprężynkach sprawia zawodnikom nie tylko dużo radości, ale również zmusza ich do przemyślenia strategii!

Kopia Obraz 018

WĘDRUJĄCY BAL

Zadaniem drużyny jest przetransportowanie za pomocą ośmiu sznurków ciężkiego bala przez wąski tor przeszkód. Nie będzie łatwo, każda pomyłka powoduje powrót bala do miejsca startu.

http://www.fastquad.pl/galeria/team-building/5b.jpg

SLALOM W SPODNIACH WIELOOSOBOWYCH

Zasady prawie takie same jak w tradycyjnym wyścigu, różnica polega na tym, że zawodnicy poruszają się w dwu i trzyosobowych spodniach, co znacznie utrudnia sprawne przeprowadzenie wy

Kopia DSC_1825

WYŚCIGI NA SKRZYNKACH

Zawodnicy muszą pokonać wyznaczoną trasę poruszając się po plastikowych skrzynkach. Aby nie było zbyt łatwo skrzynek jest nieco mniej niż zawodników, a na plecach czujemy oddech przeciwnika.

WODA ŻYCIA” Jak to zrobić w jak najkrótszym czasie? Umysły ścisłe spędzają na rozwiązaniu najwięcej czasu. Nawet wspólny wysiłek intelektualny, powoduje, że kolejne lody zostają przełamane. Masz kolejną okazję sprawdzić, jak razem rozwiązanie zagadki, integruje i ułatwia kontakt w grupie .Zadanie: Należy przelać wodę z jednego naczynia do drugiego w jak najkrótszym czasie, Pamiętaj: „Poświęć wystarczająco dużo czasu na przemyślenie i zaplanowanie działania”

“DRWAL” „Raz – dwa, raz – dwa...” kolejne zadanie polega na pełnej współpracy i kooperacji dwóch osób. Rżnięcie bali to nie taka prosta sprawa, szczególnie jak masz wyciąć jak najcieńszy plaster. Tym razem praca dwóch liderów połączona z reakcją grupy będzie sprawdzianem dla całego zespołu. Zadanie: Wytnij jak najcieńszy plaster drewna bądź wbij 20 cm gwóźdź, Pamiętaj: Również prawidłowe użycie młotka wymaga odpowiedniej koordynacji ruchowej. .

“SZCZUDŁA” Równowaga, koordynacja i jeszcze raz równowaga. Co cięższy zawodnik może wbić się w ziemię, jednak zawsze wyjdzie z tego cały. Szczudła to wymagający nauczyciel, przy nim będziesz upadał, jednak w końcu uda Ci się przejść wyznaczony odcinek, a jak nie to i tak będzie dobrze. Zadanie: Utrzymuj równowagę na szczudłach i przejdź wyznaczony odcinek. Pamiętaj: Różne są sposoby chodzenia, sprawdź które dla Ciebie są efektywne

BIEG W WORKACH

Wyścig w workach to jednocześnie bardzo prosta, a jednak trudna konkurencja. Dostarcza jednak niezapomnianych wrażeń i mnóstwo wesołości, tak wśród uczestników jak i publiczności obserwującej zmagania

PRZECIĄGANIE LINY

Wspaniała zabawa zespołowa dostarczająca mnóstwa zabawy Ważna jest technika, determinacja, dobre buty, odporne na odciski ręce, oraz duch zespołu

http://www.vreal.pl/obrazki/artykuly/Image/Fotografie/Symulator%20WRC/WRC1.JPG

SYMULATOR WRC Dźwięk przestrzenny, 3 monitory, kierownica sportowa, dźwignia zmiany biegów, pedały gazu i hamulca, kubełkowy fotel kierowcy, wiele modeli samochodów i rodzajów tras. Czy potrzeba czegoś więcej?

3

TURNIEJ DARTA

Uniwersalna forma rozrywki zarówno na imprezach plenerowych jak i wieczornych. Do dyspozycji 3 lub 5 stanowisk do gry wraz z obsługą sędziowską. Propozycja zarówno plenerowa jak i wieczorna.

2

TURNIEJ PIŁKARZYKÓW

Profesjonalne stoły do gry i wykwalifikowana obsługa sędziowska z pewnością zagwarantują odpowiedni poziom mistrzostw zarówno w plenerze, jak w pomieszczeniach zamkniętych, na imprezach wieczornych

 

 

Centrum Rekreacyjno-Rozrywkowe
MEGA MUSIC WILGA
08-470 Wilga, ul. Stawowa 9

NIP 826-133-05-16
REGON 712034396
Konto firmowe Bank Spółdzielczy w Garwolinie oddział w Wildze
Nr: 179210 0008 0013 8846 2000 0010


Andrzej Goliszewski
tel. kom. 512 464 836
Hanna Domańska - Goliszewska
tel. kom. 512 464 846
Biuro:
tel. fax. (025) 685 35 92

 

E-mail:
crr@megamusic.com.pl
klub@megamusic.com.pl
centrum@megamusic.com.pl

Nasze strony:
www.megamusic.com.pl
www.tawernanadstawami.pl
emint.pl