ORGANIZACJA IMPREZ OD A DO Z
 

Nasza firma posiada od lat koncesje stałą na organizacje imprez masowych.

Nasza Agencja OCHRONY
Agencja Ochrony SZPONA działa na terenie Mazowsza oraz całego kraju wiele lat , agencja w pełni potrafi sprostować oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Personel wykazuje w swojej codziennej pracy duże zaangażowanie w wykonaniu trudnych i wymagających zadań służbowych. Sukces w dużej mierze zawdzięczamy ludziom, odpowiednio przygotowanym zarówno od strony teoretycznej, jak i praktycznej. Ich wiedza, doświadczenie i poświęcenie wykonywanej pracy, sprawiają iż jesteśmy firmą w pełni profesjonalną. Przez lata wypracowywaliśmy metody rekrutacji, dzięki którym w naszej firmie nie ma miejsca dla ludzi przypadkowych. Trzon naszej kadry stanowią byli oficerowie Biuro Ochrony Rządu, Policji oraz służb specjalnych, jak również mistrzowie różnych sztuk walki. Pracujemy z wykorzystaniem najnowszych środków techniki i łączności. Jesteśmy przekonani, iż usługi proponowane przez nas sprostają wyjątkowo trudnym wyzwaniom a nasi klienci mogą zawsze czuć się bezpiecznie.

Specjalizujemy się w ochronie:
• Imprez masowych
• Meczów piłkarskich
• Ochroną osobistą VIP
• Ochroną fizyczną
• Rezydencji, Apartamentów, Willi
• Budynków Prywatnych

 


RATOWNICY MEDYCZNI
Bezpieczeństwo naszych gości jest dla nas najważniejsze dlatego na każdej imprezie masowej nad bezpieczeństwem naszych klientów czuwają przeszkoleni w zakresie ratownictwa medycznego ratownicy medyczni wyposażeni w profesjonalny sprzęt ratownictwa medycznego.

Druga Agencja Ochrony - Konsalnet 24h
Konsalnet jest największą firmą branży ochrony w Polsce. Działa ponad 20 lat, oferując pełen zakres usług bezpieczeństwa - od usług ochrony fizycznej, przez obsługę gotówki, konwoje, zabezpieczenia techniczne i monitoring po ratownictwo. Od 2009r.

Parki Strzeżony
Posiadamy ogromny strzeżony parking na którym możecie Państwo bez obaw zaparkować swój pojazd.

Monitoring
Zapewniamy Państwu 24 godzinny dozór poprzez monitorowany obiekt. Kamery zamontowane na naszym terenie dają swobodę bezpieczeństwa.

 

Centrum Rekreacyjno-Rozrywkowe
MEGA MUSIC WILGA
08-470 Wilga, ul. Stawowa 9

NIP 826-133-05-16
REGON 712034396
Konto firmowe Bank Spółdzielczy w Garwolinie oddział w Wildze
Nr: 179210 0008 0013 8846 2000 0010


Andrzej Goliszewski
tel. kom. 512 464 836
Hanna Domańska - Goliszewska
tel. kom. 512 464 846
Biuro:
tel. fax. (025) 685 35 92

 

E-mail:
crr@megamusic.com.pl
klub@megamusic.com.pl
centrum@megamusic.com.pl

Nasze strony:
www.megamusic.com.pl
www.tawernanadstawami.pl
emint.pl